22.08.2017 - Orhan Hoca’ya mutluluklar
Ersin DEĞİŞMEZ

Ersin DEĞİŞMEZ

EFESSELÇUKtan YAZIYOR

22.08.2017 - Orhan Hoca’ya mutluluklar

22 Ağustos 2017 - 12:13

Belevi Gençlerbirliğini taktir ve tebrik ediyorum, diğer Selçuk takımlarıyla tartışmaya girmeden birbirinden oyuncu ayartmaya çalışmadan ilçemizde hep ilkleri yapmaya çalışıyor. İlcemizdeki diğer futbol takımları malesef  İlçemizdeki takimlar spor kulübu adıyla yarışsalarda diğer spor branşlarını görmezden geliyorlar. Selçuk Belediyesi bu takImlara destek verirken en az 3 farklI spor dalInda mücadele etme şartı koymasI gerekiyor bence.  İlk önce İlçemizde bayan futbolla resmi turnuva giren Selçuk Belevi Gençler Birliği Spor Kulübü'müz geçtiğimiz sezon Türkiye Voleybol Federasyonu Bölgesel Ligi'nde mücadele ettikten sonra bu yıl Erkekler 2. Ligi'nde boy gösterecek. 22 Ekim'de başlayacak olan ligin ilk maçı
Selçuk Gazi Mustafa Kemal Kapalı Spor Salonu'nda, Köyceğiz Göl Ve Gençlik Spor ile oynanacak onunda bilgisini şimdiden vereyim. 
* * *
Selçuk Belediyesini eleştirdiğim noktalarıda var takdir edilmesi gereken yerleride oluyor arada. Yüzme federasyonu ile ortaklaşa olarak Cankurtaranlık kursu açılmıştı bu kurstan 40’a yakIn kursiyer faydalandI ve bu belgeleyi alan 30 kişi çeşitli otel ve kurumlarda iş başı yaptı. Güzel şeylep hep olsada hep yazsak diyorum.
* * *
Bu sezon Süper Amatör lige 2 grupta 27 takım katılıyor, çarşamba günü bu grupların ve fikstürün belirlenmesi için toplantı yapıldı bu toplantıya 26 takımın temsilcisi katılırken bilin bakalim sadece kimin temsilcisi katılmadı. Hepiniz aynı doğru cevabı verdiniz sanırım. Evet Efesspordan hiç kimse gitmedi o toplantıya. 

Buradan ilgilere sesleniyorum artık kulüpte parada yok lütfen düşün şu kulübün yakasından veya birşeyler yapmak için uğraşın. Yapmıcaksanız da yapacak olanlara engel olmayın.

* * *
Bu hafta içinde Efessporumuza ve Selçuk futboluna büyük emekleri olan ve şuan 2.lig takımı Tuzlasporda çalışan Orhan MELER hocamız hayatını Burcu hanimla birleştirdi, Orhan'a ve Burcu'ya bir ömür mutluluklar diliyorum.

Bu yazı 835 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum