03.05.2017 - TEBRİKLER, TEŞEKKÜRLER ve ALKIŞLAR BŞK....
Hilmi GİDER

Hilmi GİDER

EFESSELÇUKtan YAZIYOR

03.05.2017 - TEBRİKLER, TEŞEKKÜRLER ve ALKIŞLAR BŞK. BAKICI’YA.!

26 Mayıs 2017 - 11:50

Geçtiğimiz hafta önce sosyal medya ya, sonra da haber merkezimize Belediye Basın Bürosundan bir haber düştü, “Avrupa Şampiyonu sporcudan Başkan Bakıcı’ya ziyaret” 
İnanın haberi okumadan öyle sevindim öyle sevindim ki, Oturduğum koltuğumdan kalkıp Belediye Başkanımız Dr. Dahi Bakıcıyı gayri ihtiyari alkışlamaya başladım.
Alkışlıyorum çünkü Televizyonumuzun yayın hayatına geçtiğinden bu güne, her Cuma günü yaptığım ve geçtiğimiz hafta 35.si yayınladığımız “EfesSelçuk’u Konuşalım” proğramlarımın hepsinde, ilçemizin çok başarılı, çok Madalyalı ve Çok sayıda ki Şampiyon geçlerimize ilçemizi yönetenlerin ilgisiz kalıp sahip çıkmadıklarını, sahip çıkıp sponsor olmaları bir yana, Çocuklarımıza mini mini minnacık birer hediye verip, gönüllerini alarak onları “ONARE” etmediklerinden  “Feryad” edip, Her mevkideki Yöneticilerimize serzenişte bulunarak, konuyu da EfesSelçuk’luya duyurmaya çalıştım. İşte bu yüzden “Dost Medya Nihayet amacına ulaştı” düşüncesi ile sevinçten Başkanı alkışlamaya başladım.
Haberi okuyunca gördüm ki,  Dost Medya Belediyeden önce davranmış, Yiğit Yalçın Çıtak kardeşimizi “Genç Gözüyle EfesSelçuk” Proğramına çıkarmak için Selçuk’ta oturan Hala’sı ve Aliağa’da yaşayan Amcası ile görüşmüş, Kendisinin Bodrum’da ikamet ettiğini öğrenildiğinde de Yiğit Yalçın Çıtak kardeşimizi bizzat ben aradım, hem başarısını kutladım hem de Proğram’a davet ettim. (Gelip, Gitme) hayli zor olacağından katılamayacağını belirtti.  
Sevgili Yiğit Yalçın Çıtak kardeşimizi taaaa Bodrum lardan bulup Belediye Başkanına çıkaranları, Şampiyon kardeşimizi ONURE eden Belediye Başkanımız Dr. Dahi Zeynel Bakıcıyı içtenlikle kutlar ve teşekkürlerimi sunarken, Başkanımızın Şampiyon sporcumuzu Kabulü sırasında yaptığı, habere yansıtılan konuşması çok ama, inanın çok ilgimi de çekti. Aynen aktarıyorum. “Selçuklu bir gencin sporda başarı kazanması bizleri çok mutlu ediyor. Böyle başarılı gençlerimize bizim de sahip çıkmamız gerektiğini biliyoruz. Bundan sonraki çalışmalarında da Yiğit Yalçın Çıtak’a başarılar diliyorum. Biz Selçuklular olarak her zaman kendisinin yanında olacağız.  Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum”
İşte; Başkanın bu sözlerine istinaden;Hepsi EfesSelçu’lu olan ve Televizyonumuzun Salı günleri “canlı” yayınlanan Gençlik proğramına çıkan, (http://efesdostgazete.com/video-galeri/ arşiv adreste mevcut)
9 Yaşında Milli Olan, Jimlastikçimiz; Nur Nehir Erdoğan 
Kicks Boks Türkiye İkincisi; Cemre Kasap
Atletizm Dalında Selçuk Birinisi; Gaye Çalışkan
Türkiye İller Arası Kicks Boks Birincisi; SaimCan Topantaş 
Fitness Dalında Milli Sporcumuz,; Ebru Altınel
Çocuk Fitness Türkiye Şampiyonu; Derin Uuygur
Kick Box Dalında Ege Bölgesi 2.si; Furkan Buz
Türkiye Çocuk Fitness Şampiyonu; Minel Öztürk
Çocuk Fitness Dalında Dünya 2.si; Haktan Mercan
Aşçılık Dalında Türkiye Birincisi; İsmail Kocazeybek
Fitnes dalında Türkiye Şanpiyonu ve Dünya 5.si; Yaren Güldiken
Avrupa Gençler Fitness Dalında 2.si; Hüseyin Cem Turgutoğlu
Ayrıca Televizyonumuzun Genç Proğramına çıkarmak üzere tespit edebildiğimiz; 
Fitness Genç Bayanlar  Türkiye Şampiyonu; Eda İdil Özdemir
 Fitness Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonu, Avrupa 6.sı ve Dünya 5.si; Dilek Civci
Fitness   10 yaş Erkekler  Türkiye Şampiyonu; Tunahan Dıraganlı
Fitness   12 yaş Kızlar  Türkiye Şampiyonu;  Nur Nehir Erdoğan
Fitness   10 yaş Kızlar Türkiye Şampiyonu; Ebru Öztürk
Fitness   10 yaş Kızlar Türkiye Şampiyonu; İrem Büyükkafes
Fitness   Genç Bayanlar Türkiye Şampiyonu; A.Elvan Songun 
6-9 Nisan 2017 Uluslar arası Açık Kincs Boks Turnuva 3. Sü; Mehmet Şah BOZAN
18 Mart 2017 Türkiye Kins Boks Şampiyonası 1. Leri; Melih Taç – Ezel Furkan Kiraz – Mehmet Kireç – İskender Han Kıran – Fatma Nur Kuyulu – SudeNur Yaman 
18 Mart 2017 Türkiye Kins Boks Şampiyonası 2. Leri; Ozan Akkuş – Hüseyin Gazi – Kemal Gül – Murat Tutgun – Büşra Buruncuk 
21 Ocak 2017 Osmanlı Oba Boksu Antalya Müsabakaları 1. Leri; Ardahan Kiraz – Ebu Bekir Kırlıoğlu – Hüseyin Kaan Bakır – Kaan Karles – Büşra Buruncuk – Süleyman Eryatmaz – Ümit Kerim Yöney – Emre Can Sevinç 
Belediye Başkanımız Dr. Dahi Bakıcı’nın Yukarıdaki, Harika duygusal söylevinden sonra, EfesSelçuk’lunun sesi olmanın sorumluluğu ve göreviyle, DOST MEDYA olarak sormayalım mı.? 
İzmir’in 30 ilçesinin hangisinde bu kadar çok Başarılı vede MADALYAlı genç  var.? 
Dünya, Avrupa ve Türkiye Şampiyonlukları olan Bu çocuklarımızdan hangisinin gönlünü alıp mini minnacık bir hediye ile ONARE ettiniz.? Varsa Bu köşede yayınlar vede  Özür de dilerim.
Yoksa Onlarca kişinin çalıştığı Kültür Müdürlüğünüz, Zabıta kadronuz, Basın Büronuz bu çocuklarımızı tespit mi edemediler, adreslerini mi bulamadılar. 
Eğer Bu çocuklarımızın bilinmemeleri, ve bulunmamaları “Menejer”lerinin veya “Hamili Kart” verenlerinin olmaması ise; Bilmenizi isterim ki EfesSelçuk’un adını Dünya’da,  Avrupa da ve Türkiye’mizde duyuran ve kayıtlara geçiren her Madalyalımızın, Şampiyonumuzun “Fahri Menejeri”de, “Hamili Kart Vereni” de DOST MEDYAdır. 
Zira bu çocuklarımız da, hiçbir nedenden dolayı ayrım gözetmeksizin bizim, EfesSelçukluların çocuklarıdır, Onurlarımız vede Gururlarımızdır. Başta Anne ve Babalarına, Yetişmeleri için üstün emek veren Kulüpleri ile Hocalarına da dost medya olarak Minnet ve Teşekkürlerimizi sunuyorum.  
EfesSelçukluların gönüllerinde çiçek bahçesi oluşturan bu renga renk sevgi çiçeklerimizin, daha da gelişip büyümeleri  ve bu genç “sevgi”lerin de kazanması için, yüreğinde, dilinde, verhasılı yolu  sevgiden geçen herkesi katkı koymaya davet ediyorum. 
Anlayana da, Anlamayana da SELAM, 
Böyle Çocuklarımız için Davul çalmaya DEVAM
Haftaya okunmak umut ve dileği ile DOSTça kalın.

 

Bu yazı 666 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum