18.05.2017 - HAYDİ GELİN EFESSELÇUKu KONUŞALIM.!
Hilmi GİDER

Hilmi GİDER

EFESSELÇUKtan YAZIYOR

18.05.2017 - HAYDİ GELİN EFESSELÇUKu KONUŞALIM.!

26 Mayıs 2017 - 11:53

Aslında bu hafta İZSUnun ilçemizde yaptığı “harika” hizmetleri ve yaşattığı insan hallerini yazacaktım, fakat Medya genel koordinatörümüzün hazırladığı proğram çerçevesinde mecburen ve hatta mecburiyetten yazı dümenimi Televizyon proğramına doğru çevirdim. İZSU ismini okuyan ve mutluluktan “bi haller olan” sevgili dostlar merak etmeyin yazacağım, yazacağım. Bunun sonraki haftası var, daha sonraki haftası var büyüklerimizin dediği gibi günler torbaya girmedi ki, ben de buradayım, Dost Medya da burda, İZSUda daha burada. Önümüzdeki hafta veya haftalar EfesSelçukluların İZSUdan dayanılmaz memnuniyetlerini dile getirdikleri sevinç çığlıklarını başta İZSU yetkililerine ve Büyükşehir Belediye Başkanına duyurmaya çalışacağım. 
Gelelim Genel Koordinatörümüzün önerip direkte ettiği Televizyon proğramına;
Bildiğiniz üzere her hafta Cuma gecesi tarafımdan hazırlanıp sunulan ve ne ülkemiz nede bölgemiz siyasetinin ve sorunlarının konuşulmadığı sadece ve sadece ilçemiz siyasetinin, ilçemiz ekonomisinin, ilçemiz yönetiminin kısacası  ilçemiz EfesSelçuk’un her şeyinin konuşulduğu isminden de anlaşılacağı gibi ve canlı olarak yayınlanan “EfesSelçuk’u Konuşalım” proğramına önümüzdeki Cuma gecesinden başlamak üzere her hafta, 2014 yerel seçiminde Belediye Başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisi aday adayı olan  İbrahim Adıgüzel, Hasan Uysal, Özcan Işık, Nuriye Çiğdem ve Sabahattin İzcioğlu ve aday olup yarışan H. Vefa Ülgür, Adalet ve Kalkınma Partisi aday adayı olan Osman Başterzi, Halil Düztaş ve Milliyetçi Hareket Partisi adayı olup yarışan Levent Görür’ü belirliyeceğimiz tarihlerde, Belediye Başkanı ve Meclisinin  3 yıllık görev sürelerinde yaptıklarını, yapamadıklarını, yapması veya yapılmaması gerekenleri, kısaca 3 yıllık hizmetlerine  mercek tutacağız ve en önemlisi ise kendilerinin Belediye Başkanı seçilmiş olsalar dı, neleri nasıl yapacaklardı veya neleri yapmayacaklardı yı konuşmak üzere Belediyemizi yönetmeye talip olan adaylarımızla bizzat telefonla konuşup davet ettim. Kimileri bu girişimimizden dolayı teşekkürlerini bildirerek davetimi hemen hemen kabul etti, Kimileri ise deyim yerindeyse “ipe un sermeye” hatta politik manevralarla kendince haklı olabilecek bahaneler yaratmaya çalıştılar. Bu arkadaşların kimler olduğunu proğram serisini takip ettiğinizde öğrenmiş olacaksınız. Ben ön yargılı değilim, hiç te olmadım. Yanıldığımı düşünmek değil “görmek” istiyorum. Görmek te beni hiçbir şekilde üzmez bilhassa ilçeme görev yapma huzuruyla sevineceğimi belirtmek isterim. 
Ben buradan tüm EfesSelçuklular adına ve okuyucularım huzurunda Proğram davetimi bir kez daha yineliyorum. Belirli bir sıralama yapmadan, her proğramın bir hafta öncesi yukarıda isimlerini yazdığım aday olmuş arkadaşlarımızı arayacağım. O haftaya mahsus önemli işi veya sağlık VS. gibi mazereti olan’ı  bir hafta sonraya erteleyip diğer bir arkadaşı davet edeceğim. Bu seri proğram sonunda da Dahi Zeynel Bakıcı’yı 3 yıİlk Belediye Başkanlığı süresinde yaptıklarını ve yapacaklarını EfesSelçukluya anlatmak üzere davet edeceğim. 
Proğram serimiz ilki CHP aday adayı İbrahim Adıgüzel ile 26.05.2017 Cuma saat 20.oo de şimdiden duyurmuş olayım.    
Sağlıkla, Sevgiyle ve yıllardır olduğu gibi DOSTça kalın

 

Bu yazı 804 defa okunmuştur .

YORUMLAR

  • 0 Yorum