Bugun...
10.07.2017 - Teşekkürler...


İbrahim BECER EFESSELÇUKtan YAZIYOR
i.becer@hotmail.com
 
 

facebook-paylas
Tarih: 11-07-2017 13:06

Eskilerin bir sözü var; 'Elle gelen düğün bayram' der. Bu söz birazda vefasızlığı, zor zamanda beklenen desteğin alınamamasını anlatır. 
Kısa süre önce çıkardığım kitabın vesilesiyle gördüm ki ben fazlasıyla dost biriktirmişim. Burada tek tek sizlerden bahsetmeye kalksam köşe değil, belki de sayfalar yetmez. Yoğunluktan dolayı fırsatım olmadı ama yine de geç kalmış sayılmam.
Efendim, tüm bu süreç boyunca bana olan desteğini esirgemeyen dostlarıma, büyüklerime, Selçuklu hemşehrilerime teşekkürü bir borç bilirim. Ziyadesiyle mahçup ettiniz; Umarım bu borcun altından gün gelir kalkarım.
Bu toprağın bir çocuğu olarak, tütün çardaklarından yazarlığa uzanan hayatımın her noktasında oldunuz. İnşallah sizleri mahçup etmem ve daha nice eserlerle bu ilçeyi nice güzel günlere beraber taşırız.
Kediler....
Veterinerler bu konuda daha bilgilidirler şüphesiz. 
Efendim, belki de benim bu yıl dikkatimi çekmiştir, kedilerin gözlerinde ciddi bir rahatsızlık var. Şu anda bende de üç tane bu şekilde kedi var. Önce gözlerinde bir cerahat oluşuyor, sonra gözleri bu cerahatle kapanıyor en sonunda da bu süreç kör olmalarıyla sonuçlanıyor.
Veteriner arkadaşlardan aldığımız ilaçlarda kimi zaman kar etmemekte. Bunun bir sebebi olmalı ve bu sebebe ne kadar çabuk ulaşabilirsek, belki de bu şirin dostlarımızın hayatında çok önemli bir değişikliğe imza atacağız. 
Belediye bünyesinde bize yardımcı olabilirler diye düşünüyorum. Bu sesimizi inşallah ilgili insanlar duyar ve en azından ne yapacağımız konusunda bize yardımcı olurlar...

 Bu yazı 565 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ6 + 4 =

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
EFESDOSTTV ARŞİVİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR
YUKARI